Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Ministri bullgar i Mbrojtjes dhe ai i Punëve të Jashtme për vizitë në kufirin me Turqinë

Ministri bullgar i Punëve të Brendshme, Bojko Rashkov, si dhe ministri i Mbrojtjes Georgi Panajotov do të vizitojnë zonën e kufirit bullgaro-turk në pjesën e fshatit Sladun të Svilengradit, njoftoi BNR.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle