0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Ministri Boçvarski u takua me ambasadorin kinez Xuo

– Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski sot realizoi takim pune me Xhang Xuo, ambasador i Republikës Popullore të Kinës në shtet, të cilin e falënderoi për kontributin e deritanishëm në pjesën e bashkëpunimit ekonomik ndërmjet të dyja vendeve, njoftoi Ministria e Transportit dhe Lidhjeve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle