0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQShoqëri SQ

Ministri Boçvarski në inspektim të ndërtimit të pjesës së rrugës Gradsko-Prilep

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski sot do të kryejë inspektim më ndërtimin e rrugës së shpejtë Gradsko-Prilep, pjesa Gradsko-Drenovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle