Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Ministri bjellorus porositi delegacionin rus dhe ukrainas se mund të ndjehen plotësisht të sigurt

Ministri bjellorus i Punëve të Jashtme Vladimir Makei në fillim të bisedimeve iu drejtuar delegacionit rus dhe ukrainas. Ai u dëshiroi mirëseardhje dhe tha se duhet të ndjehen plotësisht të sigurt.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle