0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Ministri Bekteshi do t’i prezantojë Ndryshimet dhe plotësimet e Ligjit për mbështetje financiare të investimeve

– Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot do të mbajë konferencë për media në lidhje me Ndryshimet dhe plotësimet e Ligjit për mbështetje financiare të investimeve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle