0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Ministri Bekteshi dhe ambasadori Kop vizituan kompaninë holandeze “European Plants”

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me ambasadorin e Mbretërisë së Holandës në Maqedoninë e Veriut, Dirk Jan Kop, sot kanë vizituar kompaninë holandeze  "European Plants" me vendndodhje në fshatin Preljubishtë të Tetovës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle