0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Ministri austriak për Çështje Evropiane dhe Ndërkombëtare Linhart nesër në vizitë zyrtare në Shkup

Ministri i Punëve të Jashtme  Bujar Osmani, nesër do të jetë nikoqir i Ministrit Federal për Çështje Evropiane dhe Ndërkombëtare të Republikës së Austrisë, Mihail  Linhart.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle