Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Ministrat për çështje evropiane të Finlandës dhe Irlandës sot në Kosovë

Zëvendëskryeministri i Kosovës i angazhuar për çështje evropianem Besnik Bislimi do të takohet sot me dy delegacione nga Finlanda dhe Irlanda, kumtoi shërbimi për informim i Qeverisë së Kosovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle