0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Ministrat e Punëve të Jashtme të BE-së miratuan pako të re të sanksioneve për Putinin dhe Rusinë

Ministrat e Punëve të Jashtme të BE-së sonte e miratuan pakon e re të sanksioneve drejtuar presidentit rus, Vlladimir Putin dhe shefit të diplomacisë ruse, Sergej Lavrov, për shkak të vendimit për pushtimin e Ukrainës, deklaruan burime diplomatike për DPA-në.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle