0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Ministrat e Punëve të Jashtme të BE-së i dakorduan sanksionet e reja për Rusinë për shkak të krizës ukrainase

Bashkimi Evropian sonte njëzëri i dakordoi sanksionet e reja ndaj Rusisë pas vendimit të djeshëm të Moskës zyrtare për njohje të pavarësisë së dy rajoneve separatiste në Ukrainën lindore, Donjeck dhe Luhansk, lajmëroi shefi i diplomacisë franceze Zhan-Iv Le Drian, transmetoi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle