0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Ministrat e mbrojtjes të Rusisë dhe të Turqisë përmes telefonit biseduan për situatën në Ukrainë dhe në Siri

Ministrat e mbrojtjes të Rusisë dhe të Turqisë, Sergej Shojgu dhe Hulusi Akar, përmes telefonit biseduan për çështje bilaterale dhe rajonale në fushën e mbrojtjes dhe të sigurisë, me fokus në bisedën ndaj situatës në Ukrainë dhe në Siri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle