0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Ministrat e Mbrojtjes, Shekerinska dhe Akar në Stamboll kanë nënshkruar Marrëveshje për bashkëpunim ushtarako-financiar

Në Stamboll sot ministrja e Mbrojtjes, Radmila Shekerinska, dhe ministri i Mbrojtjes Kombëtare të Turqisë, Hulusi Akar, ka nënshkruar Marrëveshje pesë vjeçare për bashkëpunim ushtarako-financiar dhe protokoll për implementimin e tij, pas të cilit qëndrojnë qeveritë e të dy shteteve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle