0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Ministrat e G-20 nuk arritën marrëveshje për qëllime më ambicioze klimatike

Ministrat e G20 përgjegjës për klimën, energjinë dhe mjedisin jetësor në një takim në Napoli, nuk arritën të bien dakord për qëllime më ambicioze në zbatimin e Marrëveshjes së Parisit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle