0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëKRIZA RUSO-UKRAINASE

Ministrat e BE-së sot bisedojnë për Ukrainën dhe zgjerimin

Ministrat për çështje evropiane të vendeve-anëtare të BE-së takohen sot në orën 10 në kuadër të Këshillit për Çështje të Përgjithshme të BE-së dhe po i përgatisin dy samitet e ardhshme të liderëve, lajmëroi korrespondentja e MIA nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle