Evropë SQEvropë.Portal SQ

Ministrat e BE-së shprehën “solidaritet” me Parisin në krizën me Uashingtonin

- Vendet e BE-së i dhanë "mbështetje" Francës në krizën me nëndetëset me Uashingtonin, deklaroi përfaqësues i lartë i BE-së për politikë të jashtme dhe siguri , Zhozep Borel.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle