0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Ministrat e Ballkanit Perëndimor, Kanadasë dhe Ukrainës marrin pjesë në Samitin e sotëm të BE-së

Ministrat e punëve të jashtme të BE-së sot në Bruksel takohen me homologët e tyre aleatë, duke i përfshirë edhe nga Ballkani Perëndimor, temë kryesore mbetet lufta në Ukrainë, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle