0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mini panair i shkencës dhe festivaleve pranverore në Parkun e qytetit

Në organizim të shkollës së mesme private "Jahja Kemal" - Shkup sot do të mbahet "Mini panair i shkencës dhe festivaleve pranverore" në Parkun e qytetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle