0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Minçev: Kryeministri bullgar do të vijë në Kuvendin popullor të sqarojë për kërkesën ruse që NATO-ja të tërhiqet nga Bullgaria dhe Rumania

Kryetari i Kuvendit popullor bullgar, Nikolla Minçev, sot paralajmëroi se kryeministri Kiril Petkov do të vijë në mesin e të zgjedhurve të popullit që të dëgjohet nga ta me kërkesë të grupit të deputetëve GERB-SDS.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle