0_Sport,Portal SQBasketboll SQSport.Slajder SQ

Milouki e fitoi kampionatin e NBA-së për herë të dytë në historinë e klubit

Milouki Baks e mposhti Feniks Sans me rezultat 105:98 dhe e fitoi trofeun e kampionatit të NBA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle