0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQ

Milloshoski: Me kolegët deputetë nga BESA jemi në qëndrimin e përbashkët se duhet të ketë ndryshime në modelin zgjedhor

Si Grup i deputetëve të VMRO-DPMNE-së, sot kemi realizuar takim me deputetët nga Grupi i deputetëve të BESA-s dhe kemi realizuar takim me deputetin Panço Minov, i cili është nënshkrues i ligjit të propozuar për një njësi zgjedhore, deklaroi në Kuvend deputeti i VMRO-DMNE-së, Antonio Milloshoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle