0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Milloshoski do t’i ftojë kryeministrin dhe MPJ-në të referojnë para Komisionit parlamentar për bisedimet me Sofjen

Kryetari i Komisionit parlamentar për politikë të jashtme, Antonio Milloshoski ka paralajmëruar se do ta ftojë kryeministrin Kovaçevski dhe përfaqësues të MPJ-së të referojnë në seancën e Komisionit për bisedimet me Sofjen dhe dokumentin që është në tryezë duke shprehur dyshim se Qeveria ka për qëllim ta anashkalojë Kuvendin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle