Ballkan SQBallkan.portal SQ

Millanoviq: Ambasadori kroat në NATO do të marrë instruksione të kundërshtojë anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë

Presidenti kroat Zoran Millanoviq sot deklaroi se do t'i urdhërojë ambasadorit kroat në NATO të kundërshtohet në anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë derisa të reformohet  ligji zgjedhor në BeH.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle