Botë SQBotë.Portal SQ

Milioneri amerikan Robert Durst është dënuar për vrasje

Manjati në fushën e patundshmërive dhe milioneri amerikan Robert Drust sot është dënuar në Los Anxheles. Ai akuzohet për vrasje të mikes së tij të afërt Suzan Berman para pothuajse 20 viteve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle