0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Milevski: Nuk ka nënshkrime të PLD-së në listën për shumicën e re parlamentare

- Kryetari i Partisë Liberale Demokratike, Goran Milevski theksoi se nënshkrime të PLD-së nuk ka, e as do të ketë në listën për arritjen e shumicës së re parlamentare, të përbërë nga VMRO-DPMNE, Alternativa, Aleanca për Shqiptarët, Besa dhe E Majta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle