Sport SQ

Milevski e publikoi listën me lojtarë për ndeshjet e qershorit të Ligës së Kombeve

Përzgjedhësi i Kombëtares së Maqedonisë së Veriut në futboll, Bllagoja Milevski, pasditen  ka shpallur listën e lojtarëve për ndeshjet kundër Bullgarisë (2 qershor), Gjibraltarit (5 qershor), Gjeorgjisë (9 qershor) dhe Gjibraltarit (12 qershor) nga Grupi 4 në segmentin C të edicionit të ri të Ligës së Kombeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle