0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Milevski dhe Alioski nga Tbilisi: Kemi ardhur për fitore

Ambiciet e tyre fituese para ndeshjes së nesërme kundër Gjeorgjisë në xhiron e parafundit të Ligës së Kombeve i treguan trajneri i Maqedonisë, Bllagoja Milevski dhe përfaqësuesi Ezxhan Alioski, në konferencën e sotme zyrtare për shtyp në Tbilisi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle