0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Milani i bleu të drejtat për Florencin nga Roma dhe niset pas Zijehit të Çelsit

Kampioni italian Milan intensivisht po punon në përforcime për sezonin e ri. Në ueb faqen e tyre, “rosonerët” publikuan nënshkrimin me Alesandro Florencin nga Roma. Ai ka nënshkruar kontratë me Milanin deri 30 qershor të vitit 2025.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle