Magazinë SQ

Mila Kunis për sëmundjen e Eshton Kaçer: Jemi të lumtur që jemi bashkë

Eshton Kuçer së fundmi zbuloi se po lufton me një sëmundje të rrallë autoimune të quajtur vaskulit. Për shkak të kësaj sëmundjeje, ai përkohësisht nuk ishte në gjendje të dëgjonte dhe të shihte. Me bashkëshorten e tij, aktoren Mila Kunis, tani kanë folur për “Entertejnment tunajt” se si e kanë kaluar periudhën e vështirë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle