Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Mijëra persona në protesta në Australi për shkak të masave kufizuese, reagoi policia

Në disa qytete të Australisë është protestuar kundër masave të ashpra, me qëllim të luftimit të koronavirusit, me ç'rast mijëra persona janë mbledhur në Sidnei, ndërsa organizime më të vogla janë raportuar edhe në Melburn dhe Brisbën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle