Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Mijëra njerëz u evakuuan nga Sidnei, priten reshje më intensive

Dhjetëra mijëra banorë të Sidneit janë evakuuar pasi shiu ka shkaktuar përmbytje në qytetin më të madh të Australisë, dhe sipas parashikimeve të sinoptikëve reshjet do të vazhdojnë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle