0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Mijëra fluturime në SHBA dhe Kanada janë anuluar për shkak të motit të lig me dëborë

Bora e madhe dhe fryjat e borës anuluan mijëra fluturime në bregun lindor të SHBA-së. Për shkak të kushteve të këqija të motit mijëra amvisëri kanë ngelur pa energji elektrike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle