0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mijallkov dhe gjashtë pjesëtarë të ish-njësitit “Alfa” lirohen nga aktakuza për “Torturën”

Ish-drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov dhe gjashtë pjesëtarë të ish-njësitit “Alfa”, të akuzuar në lëndën “Tortura” që ka të bëjë me mënyrën në të cilën ishte arrestuar lideri i të Bashkuar për Maqedoninë, Lube Boshkoski, sot janë liruar nga akuza.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle