0_Maqedoni.Portal SQMagazinë SQMakedonija.Slajder SQSkena SQVideo SQ

Mija Sterjovska e fitoi titullin e shoqërueses së dytë të “Mis Evropës 2022”

Modelet e Maqedonisë së Veriut Mija Sterjovska dhe Ana Brzanova ka arritur sukses të madh në zgjedhjen e djeshme të evropianes më të mirë për vitin 2022 të mbajtur në hotelin “Hillton” në Bejrut. Mija e fitoi titullin e shoqërueses së dytë më konkurrencë prej 30 modeleve nga Evropa, derisa Ana Brzanova e fitoi titullin “Miss friendship”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle