0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mihaillov – Marinov: I njohur shkaku për zjarrin në autobusin me turistët e Maqedonisë së Veriut në “Struma”

Është i njohur shkaku për zjarrin dhe lokacioni i burimit të tij fillestar në autobusin me turistë të Maqedonisë së Veriut gjatë kthimit nga Stambolli, që ndodhi në autostradën Struma, deklaruan për BTV-në, prokurori Biser Mihaillov dhe hetuesi Marian Marinov, të cilët janë duke punuar në zbardhjen e tragjedisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle