0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQ

Micotakis: Marrëveshjet kanë të bëjnë me shtetet dhe jo qeveritë

Marrëveshjet kanë të bëjnë me shtetet dhe jo qeveritë, nënvizoi kryeministri grek Krijakos Micotakis në intervistën për televizionin “Mega”, në lidhje me ngjarjet e fundit tek ne dhe Marrëveshjen e Prespës, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle