0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Micotakis e hodhi poshtë mundësinë për llokdaun të ri, Greqia përballet me “pandemi të të jovaksinuarve”

Karantina ishte përgjigje ndaj pandemisë para vaksinës, tha kryeministri grek Kiriakos Micotakis në një intervistë për televizionin "Mega" dhe përjashtoi plotësisht një llokdaun të ri në vend, duke shpjeguar se tani ekziston “Pandemia e të jovaksinuarve”, raporton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle