Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Micotakis konvokoi takim emergjent të Këshillit qeveritar për siguri kombëtare, Dendias po kthehet nga Afrika

Kryeministri grek Kirijakos Micotakis këtë mëngjes konvokoi takim emergjent të Këshillit qeveritar për siguri kombëtare, ndërsa shefi i diplomacisë greke Nikos Dendias e ndaloi vizitën në Afrikë dhe po kthehet në Greqi, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle