0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickovski: Zaevi shumë herë në të kaluarën nuk e ka përmbushur atë që e ka thënë

- Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickovski nuk pret që kryeministri dhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, të japë dorëheqje nga funksioni, sepse siç tha, Zaevi shumë herë në të kaluarën nuk e ka përmbushur atë që e ka thënë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle