0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickovski: Nuk do të respektojmë marrëveshje të njëanshme me Bullgarinë

Dyshoj dhe jam i brengosur se kryeministri në largim është i gatshëm të nënshkruaj marrëveshje të re me Bullgarinë e cila do të thotë asimilim dhe goditje e drejtpërdrejtë e identitetit të popullit maqedonas, deklaroi kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski gjatë vizitës së sotme në Prilep.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle