0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickovski në takimin me Piç ka folur për zgjedhjet e parakohshme dhe për bisedimet me Bullgarinë

- Situata aktuale politike në vend dhe bisedimet me Bullgarinë ishin në fokus të takimit të sotëm të kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickovski dhe përfaqësuesit special të Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe dhe Irlandës Veriore për Ballkanin, Stjuart Piç.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle