0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Mickoski: Është e papranueshme të pranojmë shumë më shumë refugjatë nga Afganistani se sa vendet më të pasura se ne

- Lideri i VMRO-DPMNE-së opozitare, Hristian Mickoski tha se është e papranueshme dhe është hap i gabuar që shteti ynë të pranojë shumë më shumë refugjatë nga Afganistani se sa shtete më të pasura se ne.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle