0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQShoqëri SQ

Mickovski porosit Kovaçevskin: Interesat shtetërore nuk mund të vihen në tabelë eksel

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristian Mickoski në statusin në Fejsbuk porositi kryeministrin Dimitar Kovaçevskin se interesat shtetërore dhe jeta e qytetarëve nuk mund të vihet në një tabelë eksel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle