0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Mickoski: Zgjedhjet lokale janë shansi i fundit për ndryshime dhe një të nesërme më të mirë

Këto janë zgjedhje në të cilat e kemi shansin e fundit për ndryshime dhe një të nesërme më të mirë. Së bashku të ndërtojmë pakte dhe aleanca për të ardhmen, të punojmë për të ardhmen dhe nga gjithçka që ishte gabim në të kaluarën të nxjerrim mësim dhe së bashku të korrigjohemi, theksoi sonte lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle