0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickoski: Zgjedhje sa më parë

Qeveria sigurisht do të shkoj dhe kjo duhet të ndodh në zgjedhje një orë më herët, porositi sot lideri i partisë opozitare VMRO-DPMNE Hristijan Mickoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle