0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

Mickoski: Vrapimi për provizione nuk solli fundin e pandemisë, masat anti-kovid e ndanë popullin

Prej 45 ditësh na bindte për here të pestë se në gusht apo më së voni në fillim të shtatorit do të shpallnin fitore ndaj epidemisë (foto 1), ndërsa sot kemi 588 raste të reja dhe 8 të vdekur (foto 2).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle