0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Mickoski: VMRO-DPMNE dhe Aleanca për shqiptarët dhe Alternativa do të fitojnë në zgjedhjet lokale

Bashkimi i koalicionit Aleanca për shqiptarët dhe Alternativa me VMRO-DPMNE-në është me qëllim që të ndërtohet shtet i përbashkët në të cilin të gjithë qytetarët do të jenë të kënaqur, sepse njerëzit janë mërzitur me krijimin e ndarjeve dhe konflikteve artificiale, deklaroi kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski në intervistë për Al Xhazira.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle