0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

Mickoski: Vendet më të pasura se ne të pranojnë refugjatë nga Afganistani

Zoran Zaevi nuk është i aftë të sigurojë kujdes dhe mbrojtje për qytetarët tani e jo më atë ta bëj për qytetarët e vendeve të treta.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle