0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickoski u takua me nënkryetarin e AP të OSBE-së dhe përfaqësues special për EJL-në Gulijev

Sot kryetari i VMRO-DPMNE-së, prof.dr. Hristijan Mickoski së bashku me deputetët e grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së dhe Koalicionit "Për rindërtim të Maqedonisë", Igor Janushev, Dafina Stojanoska dhe Eli Panova në hapësirat e Kuvendit të Republikës së Maqedonisë realizoi takim zyrtar me Azaj Gulijev, nënkryetar i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së dhe përfaqësues special për Evropën Juglindore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle