0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mickoski: Shën Klimenti para një mileniumi e ka ditur se vetëm populli i shkolluar është i fuqishëm dhe i pathyeshëm

- Shën Klimenti para një mileniumi e ka ditur se vetëm populli i shkolluar është i fuqishëm dhe i pathyeshëm, shkroi në urimin me rastin e festës Shën Klimenti i Ohrit, kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle