0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Mickoski: Qytetarët të dalin në votime dhe të sjellin vendim për ndryshime

Guxim është të luftosh për lumturinë e popullit tënd që ky vend të mos qarkullon në qarkore, 30 vjet në qarkore të mbyllur, por gjithashtu të mos lejojë poshtërimin e popullit, theksoi lideri i opozitës VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski në tubimin e sotëm në Manastir.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle